MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Procesori i ushqimit për fëmijë 6 në 1

0+ muaj / e Bardhë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Procesori ushqimor i Twistshake nuk është thjesht një makinë shumëfunksionale e zgjuar; është miku më i mirë i çdo prindi në kuzhinë. Procesori ynë i ushqimit është mjeti i përsosur që do të zëvendësojë shpejt të gjitha pajisjet e tjera në kuzhinën tuaj. Kjo makinë mund të bëjë gjithçka që dëshironi kur bëhet fjalë për të bërë ushqim për fëmijët tuaj dhe familjen tuaj. Çfarë përfitimesh të tjera mund të dëshironi në një makinë shumëfunksionale?

 • Lehtë për t'u kuptuar dhe përdorur
 • Lehtë për t'u pastruar
 • Mund të përgatisni gatime të ndryshme në të njëjtën kohë!
 • Lehtë për të vendosur temperaturën e duhur dhe të barabartë për çdo qëllim
 • Lehtë për t'u përzier, ngrohur, avulluar dhe sterilizuar ushqimet dhe enët
 • Dimensioni i produktit: 31.4 x 27.7 x 17.9 cm; 2,25 kilogramë

Lëreni përpunuesin tonë të ushqimit të bëjë punën për ju dhe fëmijët tuaj, në mënyrë që të mund të bëni diçka tjetër ndërkohë. Sigurohuni që të lexoni me kujdes manualin e udhëzimeve përpara përdorimit.

Veçoritë e produktit

Përpunuesi ynë i ushqimit është mjeti i përsosur që do të zëvendësojë shpejt të gjitha pajisjet tuaja të tjera në kuzhinë. Kjo makinë mund të bëjë gjithçka që dëshironi kur bëhet fjalë për të bërë ushqim për fëmijët tuaj dhe familjen tuaj.

 • Me avull – Gatuani me avull ushqimet që ju zgjidhni si fruta, perime, mish dhe më shumë.
 • Ngrohni përsëri – Ngrohni shishet e qumështit të gjirit ose formulës ose mbetjet e tjera në temperaturën e duhur dhe të sigurt përpara se t'i shërbeni. Mund të përdoret edhe për shkrirje.
 • Funksioni termal – Mbani shishet dhe ushqimin për fëmijë të ngrohtë dhe në temperaturën e duhur për një kohë të caktuar
 • Bluarje – Përziejini përbërësit tuaj të preferuar në një pure të freskët ose një smoothie të shijshëm.
 • Sterilizoni - Mbani shishet dhe madje edhe thithëset, mashtrueset ose kruarset të pastra dhe higjienike.
 • Ngrohni përsëri – Ngrohni shishet e qumështit të gjirit ose formulës ose mbetjet e tjera në temperaturën e duhur dhe të sigurt përpara se t'i shërbeni. Mund të përdoret edhe për shkrirje.
 • Bluarje – Përziejini përbërësit tuaj të preferuar në një pure të freskët ose një smoothie të shijshëm.
 • Pastrimi – Një funksion vetëpastrues për të gjithë makinën.

Informacion shtesë

Peshë 2.25 g/kg
Përmasa 31.4 × 27.7 × 17.9 cm
Ngjyrë

E bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Baby Food Processor 6in1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian