MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Click-mat Mini

6 mth+ / white

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

 • Click-mat Mini is designed to fit highchairs. The plate becomes fixed to the table, so that your child can focus on eating instead of getting up to mischief during mealtimes!Twistshake’s Click-mat Mini fits all Twistshake’s plates: Plate 6+M, Divided plate 6+M and Deep plate 6+M. Each plate comes with a lid, which converts it into a smart food box for any leftover food, or for you to store picnic food in on a day out. The Click-mat is also available in a larger size together with the optional Twistshake plate, Click-mat with plate 6 + M. In our Tableware department you can see both sizes and find the Click-mat that suits your needs.

  Për sigurinë e fëmijës suaj, sigurisht që është pa BPA. Materiali përbëhet nga cilësia premium, silikoni i butë që e bën atë të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u ruajtur. Mund të pastrohet në pjatalarëse në raftin e sipërm dhe ka përmasa 31cm x 17cm. E pershtatshme per femijen tuaj nga mosha 6 muajshe.

Veçoritë e produktit

 • Pa BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për ju dhe për fëmijën tuaj.
 • CLICK-MAT-Mini. Attach your favorite plate and mattress sticks to the table
 • Material Premium - Pjatat në silikon
 • Zgjedhni pajtën tuaj, të gjitha modelet e pjatave Twistshake përshtaten në shtresat Click Mat, zgjedheni të preferuaren tuaj!
 • E përshtatshme për fëmijë nga 6+ muaj.
 • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesën e sipërme.
 • KUJDES! Shtresa ngjitëse Click Mat nuk mundet të futet në mikrovalë.
 • Përmasat – 31 cm x 17 cm.

Informacion shtesë

Ngjyrë

E bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Click-mat Mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian