MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Shtresë Portative për Ndërrimin e Pelenës

0 muaj+

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Sigurohuni që fëmija juaj të jetë gjithmonë i thatë dhe i kënaqur me shtresën portative të ndërrimit nga Twistshake! Është një dyshek komplet, elegant dhe klasik ndërrimi me hapësira të mëdha për pelenat dhe fanelet e bebeve, dhe mund të paloset në mënyrë që të jetë e lehtë për ta marrë me vete në aventurat tuaja. Nuk do t'ju duhet kurrë të shqetësoheni për gjetjen e dhomës së zhveshjes së tualetit kur jeni në lëvizje, por thjesht shpaloseni shpejt dhe me lehtësi këtë dyshek të dobishëm ndërrimi në makinë, në kopsht ose park, ose kudo që të jeni. Kur të keni mbaruar, thjesht paketoni pelenat dhe fanelet e foshnjës në ndarjet përkatëse, palosni katër skedat dhe më pas mbyllni shtresën e ndërrimit me shtrëngimin inteligjent të klikimit.

Shtresa i ndërrimit ka një ndarje të madhe me zinxhir nga jashtë për qasje të lehtë, dhe dy ndarje më të vogla nga brenda, njëra prej të cilave është e shpuar dhe ka një zinxhir. Është e shkëlqyeshme për ta vendosur në çantën tuaj të fëmijës Twistshake, por gjithashtu mund të mbahet lehtësisht nga doreza e saj, në mënyrë që të mund t'ia ndërroni pelenën fëmijës tuaj kudo që të jeni. Me një jastëk të integruar dhe të butë, fëmija juaj është i rehatshëm gjatë gjithë ndryshimit. E bërë nga poliester, është e papërshkueshme nga uji dhe e lehtë për t'u pastruar dhe hapet dhe mbyllet lehtësisht me një shtrëngim të zgjuar klikimi. Rekomandohet larja e duarve dhe tharja me pika. Dizajn unisex për t'iu përshtatur të gjithë prindërve.

Veçoritë e produktit

  • Ndryshoni pelenën e foshnjës tuaj lehtësisht kudo që të jeni, me shtresën e paloshme të ndërrimit nga Twistshake. Ndarjet e ndryshme mbajnë pelenat dhe fanelet tuaja dhe një jastëk i butë e mban fëmijën tuaj rehat gjatë ndërrimit të pelenave!
  • Dimenzionet e hapur: 91.5 x 60 cm
  • Dimenzionet e mbyllur: 34.5 x 22 cm
  • Materiali: 100% poliestër i papërshkueshëm nga uji
  • Pastrimi: Lani me dorë dhe thajeni te hapur duke pikuar
  • Ngjyra: Gri me detaje të zeza
  • Dizajn unisex

Informacion shtesë

Ngjyra

Aksesorë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Portable Changing Pad Grey”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian