MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Masazhues Unazë e Dhëmbëve

1 mth+ / blue

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

A është koha për dhëmbët e parë të fëmijës tuaj? Atëherë keni nevojë për një unazë masazhuese! Qetësojeni fëmijën tuaj me unazën masazhuese të dhëmbëve nga Twistshake, e bërë nga një material i butë me një sipërfaqe të teksturuar që u jep mishrave të butë të fëmijës suaj një masazh të këndshëm. Projektuar posaçërisht për dhëmbët e parë të foshnjës tuaj. Masazhuesi në formë unaze e dhëmbëve ka dy sipërfaqe për t'u përdorur dhe i përshtatet edhe foshnjave më të vogla. Forma e unazës e bën të lehtë që fëmija juaj të marrë dhe të mbajë. Pa BPA, natyrisht. Zgjidhni nga disa ngjyra mahnitëse!

Veçoritë e produktit

Jepini kruarjës së mishrave të foshnjës tuaj një masazh të këndshëm me unazën tonë masazhuese të dhëmbëve kur të fillojë fillimi i daljes së dhëmbëve. Lehtë për t'u mbajtur, është zhvilluar në një material të butë, me një sipërfaqe të teksturuar. Pa BPA.

  • Pa BPA - Produkt me cilësi dhe siguri të lartë për fëmijën tuaj.
  • Sipërfaqja me teksturë – qetëson kruarjen e mishrave të dhëmbëve.
  • E lehtë në peshë dhe e lehtë për t'u mbajtur - e përkryer për duart e vogla të foshnjave.
  • I përshtatshëm për bebe nga 1 muajsh.
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Blue, Grey, Pink

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Teether Ring”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian