MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Përparëse Twistshake 10 Copë

4+ muaj

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Përparëset Twistshake janë rezistente ndaj ujit të përbëra nga një xhep që kap mbetjet gjatë ushqimit. Ato vijnë në 5 modele të ndryshme dhe tejet të përshtatshme. Paketa e vogël dhe e rehatshme përmban 10 copë dhe është shumë e përshtatshme të merret me vete gjatë udhëtimeve. Madhësia: 15 x 25 x 1,5 cm

Veçoritë e produktit

  • Nuk përmbajnë PVC
  • Material tekstili jo i qepur me veshje PE.

Informacion shtesë

Ngjyra

Tekstil

Pieces

10 Copë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 10x Disposable bibs”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian