MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Twishtshake 2x Përparëse 4+m

4+ muaj / Pembe dhe Vjollce

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Përparset nga Twistshake janë të krijuara nga material i butë dhe i rehatshëm i plastikës i përbërë nga nje xhep i thellë që kap ushqimin që fëmija lëshon nga goja, përgjate ushqimit. Kjo përparëse është e dizajnuar me material të fortë, që do të thotë nuk dëmtohet lehtë dhe mbanë formën në mënyrë që ushqimi mos të dal nga xhepi. Rripi i qafës është i përshtatshëm për qafën e fëmijës suaj duke qenë i ndryshueshëm për t'u adaptuar nevojave të fëmijut tuaj. Përparsja ka një madhësi dhe formë të balancuar që nuk e lejon të mbërthehet nën tavolinën e ngrënjës. Vjen në set prej 2 copë në dy ngjyra. Madhësia: 22 x 6 x 22 cm.

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Shumë i lehtë dhe i përshtatshëm për pastrim
  • Xhep të thellë që kap ushqimin
  • Rrip i rrehatshëm i cili mund të ndryshohet sipas nevojës së fëmijut tuaj
  • E përshtatshme për fëmijë nga 4+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesen e sipërme
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium

Informacion shtesë

Ngjyrë

Green, Purple

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 2x Bib 4+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian