MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

2 x Thithëse Kundër-Kolikave

0+ muaj / 2+ muaj / 4+ muaj / 6+ muaj

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Dizajni i Thithësës Twistshake është shumë i ngjashëm me realitetin. Ngjashmëria me gjoksin e nënës bën që kalimi midis ushqyerjes me gji dhe ushqimit në shishe të jetë i sigurt. Maja fleksibël i ngjan thithit të nënës, duke ruajtur sjelljen natyrale të ushqyerjes së foshnjës. Valvula kundër kolikave të barkut parandalon kolikat e barkut të foshnjës dhe jep një rrjedhje të qëndrueshme. Për t'u siguruar që foshnjës i mbështetet siç duhet thithësja, pjesa e poshtme e thithësit është në formë globi dhe e butë.

Veçoritë e produktit

  •  Gjashtë madhësi të ndryshme të rrjedhës.
  •  Pa BPA - i sigurt për ju dhe fëmijën tuaj.
  •  2 thithëse silikoni – të prodhuar nga një silikon super i butë që lejon thithjën përpjetë.

Informacion shtesë

Madhësia

Large, Medium, Plus, Small

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “2 x Twistshake Anti-Colic Teat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian