MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Shtresa Click Mat Mini + Pjata

6+ muaj / Hiri

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Click-mat Mini është projektuar për t'iu përshtatur karrigeve të fëmijës. Pjata fiksohet në tavolinë, në mënyrë që fëmija juaj të përqendrohet në ngrënje në vend që të ngrihet për të krijuar një rrëmujë gjatë ushqyerjës!
Shtresa ngjitëse nga Twistshake (Click-Mat Mini) përshtatet me të gjitha pjatat e Twistshake: Pjatën Standarde 6+ muaj, Pjatë me ndarje 6+ muaj dhe Pjatën e thellë 6+ muaj. Çdo pjatë vjen me një kapak, i cili e shndërron atë në një kuti ushqimi të zgjuar për çdo ushqim të mbetur, ose që ju të ruani ushqimet për piknik gjatë një dite jashtë.
Për sigurinë e fëmijës suaj, sigurisht që është pa BPA. Materiali përbëhet nga cilësia premium, silikoni i butë që e bën atë të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u ruajtur. Mund të pastrohet në pjatalarëse në raftin e sipërm dhe ka përmasa 31cm x 17cm. E pershtatshme per femijen tuaj nga mosha 6 muajshe.
Ka disa ngjyra të bukura, kështu që ndoshta do të jetë më argëtuese për fëmijën tuaj të përdorë shtresen Click-mat nëse zgjedh të preferuarën e tij.

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për ju dhe për fëmijën tuaj.
  • E disponueshme në dy madhësi.
  • Material Premium - Pjatat në silikon
  • Zgjedhni pajtën tuaj, të gjitha modelet e pjatave Twistshake përshtaten në shtresat Click Mat, zgjedheni të preferuaren tuaj!
  • E përshtatshme për fëmijë nga 6+ muaj.
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesën e sipërme.
  • KUJDES! Shtresa ngjitëse Click Mat nuk mundet të futet në mikrovalë.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Click Mat Mini+Plate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian