MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Batanije e Rehatisë

0+ muaj / Lepurush

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Batanija komode e Twistshake në këtë dizajn të lezetshëm lepurushësh është bërë nga një pëlhurë veluri e butë dhe me cilësi të lartë. Pëlhura e pastër e bardhë e bën Jessicen Lepurush po aq të këndshme për t'u përkëdhelur, ashtu edhe për ta parë, teksa ulet në raftin e librave në dhomën e gjumit duke pritur që shoqja e saj më e mirë të shkojë në shtrat. Veshët e saj të lëvizshëm janë perfekt si për momente komode ashtu edhe për të fshirë lotët, dhe krahët e saj të gjatë dhe trupi i butë e bëjnë atë të lehtë për t'u mbajtur kur del në një aventurë. Batanija e rehatisë ka gjithashtu një etiketë praktike ku mund të shkruani emrin dhe numrin e telefonit të fëmijës nëse ajo humbet.

Veçoritë e produktit

  • Vjen në formën e një lepurushi të lezetshëm.
  • Velur i butë në të bardhë të ndezur (100% poliestër)
  • E pajisur me një etiketë praktike për emrat dhe numrat e telefonit
  • Mund të pastrohet në lavatriçe deri në 40 gradë
  • Material rezistent ndaj flakës pa ndonjë frenues flakë të shtuar
  • Shënimi CE
  • Testuar EN71
  • Detaje të sigurta për përdorim të sigurt
  • Madhësia: 33 x 33 cm

Informacion shtesë

Lloji

Teddy Bear, Elephant, Bunny, Lion

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Comfort Blanket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian