MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Enë ushqimore e Izoluar

6+ muaj / Pembe

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Enë e izoluar për ushqim e mban ushqimin e foshnjës tuaj të nxehtë ose të ftohtë deri në 10 orë. Ena e ushqimit është ideale kur jeni në lëvizje dhe përmban një lugë të palosshme për të gjitha vaktet e bebes suaj. Për funksionimin maksimal termik, mbushni enën deri në fund të buzës

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA- Siguri për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Përfshihet luga që paloset
  • Mban deri në 350 ml / 11oz. Pjesa e poshtme kundër rrëshqitjes parandalon rrëshqitjen e produktit.
  • E pershtatshme për fëmijë 6 muaj e lart. Rekomandohet larja e duarve

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black, Blue, Grey, Pink

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Insulated Food Container”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian