MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Set Mëso Ushqyerjen nga Çeliku 12+m

12+ muaj / Pembe

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Twistshake, ha vet takëm janë të vogla të cilat janë lehtë të adaptueshme për duart e të vegjëlve. Të gjitha takëmet tona kanë një skaj të zgjuar në dorezë për të parandaluar që ato të përfundojnë në ushqim. Janë mjetet e përsosura të të mësuarit!

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium
  • Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për mbajtje të sigurt
  • Thikë, pirun dhe lugë - komplet set
  • E përshtatshme për fëmijë nga 12+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesen e sipërme të makinës

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Learn Cutlery Stainless Steel 12+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian