MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Kapëse biberoni

4 mth+ / Black

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Kapëse praktike e biberonit që e mban të sigurt biberonin e foshnjës tuaj me një rrip tekstili dhe një kapëse. Pa BPA.

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA - Produkt me cilësi dhe siguri të lartë për fëmijën tuaj.
  • Unaza lehtësisht e lëvizshme - ju lejon të bashkëngjitni biberonat e Twistshake dhe të tjera.
  • Kapëse - ngjitet lehtësisht në rrobat e foshnjës tuaj.
  • Rripa elegant në ngjyra të ndryshme.
  • Përmbush standardin evropian EN-12586.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black, Black and Grey, Grey, White

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Pacifier Clip”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian