MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Çanta Shtrydhëse të Ripërdorshme

0+ muaj / Ngjyra të ndryshme / 3cope dhe 5 copë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Mbushni çantën tuaj të shtrydhjes me pure ose smoothie të bëra vetë. Lëreni imagjinatën tuaj të eksplorojë kur krijoni ushqim të shijshëm për foshnjën tuaj. Çanta e shtrydhjës Twistshake është perfekte kur jeni në lëvizje.

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Miqësore ndaj mjedisit - qeset e shtrydhjes janë të ripërdorshme.
  • Mund të pastrohet në makinën e enëve dhe e është e sigurt për frigorifer.
  • Dizajn modern – zgjidhni midis modeleve të lezetshme
  • Madhësia praktike – kursen deri në 220 ml.

Informacion shtesë

Madhësia

3 copë, 5 copë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Squeeze Bag 220ml Fruit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian