MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Shishe me Pip 360ml

6 muaj+ / Gjelbërt

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Shishja e Twistshake me shkopinjë/pip është një shtesë e re pas linjës sonë të shisheve sippy fituese e shumë çmimeve. Shishja Straw apo me Shishja me Shkop është 360ml dhe uji apo lëngjet nuk derdhen.

Kapaku përshtatet në të gjitha shishet/gotat e Twistshake Sippy.

Veçoritë e produktit

  • Shishja me shkopinjë është e butë dhe e mbrojtur me një kapak higjienik
  • Vjen me valvul kundër rrjedhjes
  • E lehtë për tu hapur dhe mbyllur
  • E përshtatshme për fëmijë 12+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesen e sipërme të makinës
  • Mban deri në 360 ml
  • Pa BPA, e sigurt për fëmijun tuaj dhe vetën tuaj
  • E disponueshme në 6 ngjyra të ndryshme

Informacion shtesë

Ngjyrë

Blue, Green, Grey, Pink, Purple, White

Madhësia

360ml

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Straw Cup 360ml 6+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian