MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

2x Pipa + 1x Mbrojtëse ndaj rrjedhjës

12m+

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Twistshake mbrojtëse ndaj rrjedhjës është një pjesë rezervë për shishet tona me Pip apo Mini Cup.

Pjesa është e lehtë për t'u ndryshuar dhe përbëhet nga 2 pjesë - një pip zëvendësues dhe një mbrojtëse/sigurues ndaj rrjedhjes nga silikoni. Mbrojtësja është prej silikoni premium dhe pipi prej PP-plastike të cilësisë së lartë. Të dyja janë pa BPA për të qenë të sigurt për fëmijën tuaj.

Produkti është i paketuar si një grup prej 3 copë - 2x pipa dhe 1x mbrojtës ndaj rrjedhjës.

Veçoritë e produktit

  • Twistshake mbrojtëse ndaj rrjedhjës është një pjesë rezervë për shishet tona me Pip apo Mini Cup.

Informacion shtesë

Ngjyra

Accessories, Sippy Cups

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “2x Straw + 1x Straw Cup Seal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian