MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Shishe Xhami Kundë-Kolikave 260ml

4 muaj+ / Pembe

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Shishja Twistshake e bebit në qelq është bërë nga qelqi borosilikat që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i lehtë. Shishja është projektuar në mënyrë ergonomike për kapjen më të mirë dhe është e mbyllur në një kuti silikoni mbrojtëse, pa BPA dhe të lëvizshme që mbron duart e vogla nga nxehtësia.

Kjo shishe është e përkryer për fëmijën që ushqehet me gji. Thithësja/Cuclla është projektuar që t'i ngjajë gjoksit të nënës, ndërsa kundër dhimbjes së barkut me një valvul inteligjente kundër dhimbjes së barkut që parandalon që ajri i panevojshëm të arrijë në stomakun e ndjeshëm të foshnjës tuaj. Natyrisht, është e mundur që të shkëmbeni thithësën me cilëndo nga thithëset e tjera në gamën tonë, në mënyrë që fëmija juaj të rritet me shishen Twistshake.

Xhami është natyrisht pa erë dhe pa kimikate të dëmshme si BPA, PVC apo phthalates (ftalate). Kutia silikoni ka shenja vëllimi si në ml ashtu edhe në US fl oz. Shishja e foshnjës mund të nxehet në mikrovalë dhe mund t'i rezistojë temperaturave nga ngrirja deri në ujë të valë. Për shkak të faktit se shishja është prej xhami borosilikat, ajo është gjithashtu rezistente ndaj gërvishtjeve. Shishja e qelqit mund të lahet në raftin e sipërm të makinës enë larëse, por ju rekomandojmë që pjesët e tjera të lahen me dorë pasi mund të çngjyrosen në lavastovilje.

Veçoritë e produktit

  • Xham borosilikat i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj nxehtësisë.
  • Thithëse/Cucëll nga silikonu mjekësor: madhësia L (4 + m) e përfshirë.
  • Anti-kolikë - Valvula kundër kolikave të barkut të Twistshake kundërvepron dhimbjet e barkut me një rrjedhje të lirë. Shishe me qafë të gjerë - e lehtë për t'u rimbushur dhe pastruar.
  • Pa erë.
  • Peshë e lehtë.
  • Dizajnuar në mënyrë ergonomike me një këllëf mbrojtës silikoni të lëvizshëm - i lehtë për t'u kapur si për fëmijën ashtu edhe për prindërit.
  • Shenjëzimi i volumit në "ml".
  • Pa BPA – I sigurt për ju dhe fëmijën tuaj.
  • E disponueshme në madhësi 260 ml.
  • E disponueshme me ngjyra të ndryshme - pembe, kaltër, dhe hiri.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Blue, Grey, Pink

Madhësia

260ml

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Anti-Colic Glass Bottle 260ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian