MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Çantë për ftohje

0+ muaj / Hiri

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë praktike dhe elegante është ideale për të gjithë prindërit dhe daljet familjare. Me dizajnin e saj të hollë dhe hapësirën e madhe të ruajtjes, ju mund t'i merrni me lehtësi çantat e shtrydhjes dhe kutitë e drekës, kështu që pse të mos merrni me vete edhe një sallatë frutash freskuese dhe disa smoothie për ta bërë piknikun tuaj pikën më të mirë të ditës! Çanta e ftohtë i mban ushqimet, zamrat dhe pijet tuaja të freskëta dhe të shijshme deri në momentin kur të gjithë jeni ulur rehat në batanijen e piknikut. Një domosdoshmëri për plazh, park apo udhëtim të gjatë!

Me ndarjen e saj të madhe kryesore, çanta e ftohtë ka hapësirë ​​si për ushqim ashtu edhe për pije, si dhe për shishet e bebeve, gota dhe sende të tjera që mund t'ju duhen gjatë ditës tuaj jashtë. Për nevojat tuaja të ruajtjes, çanta e ftohtë vjen gjithashtu me katër ndarje më të vogla: një në pjesën e përparme me zinxhir, një në krye me një zinxhir dhe dy në rrjeta në të dyja anët, të cilat janë të shkëlqyera për fruta dhe biskota kur jeni në lëvizje me fëmijën tuaj. E gjithë kjo ju ndihmon të organizoni paketimin dhe ta mbani ushqimin tuaj të ndarë nga gjërat e tjera si batanijet, lodrat, çelësat dhe gjëra të tjera që nuk kanë nevojë të mbahen të freskëta.

Çanta e ftohtë e Twistshake është bërë nga materiali poliestër i papërshkueshëm nga uji dhe është i izoluar me një material PEVA për të mbajtur të freskët brendësinë. Hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mund ta mbani lehtësisht mbi supe me rripin e rregullueshëm të shpatullave.

Çanta ftohtëse është gri dhe mban 21 litra.

Dimenzionet: 26.5 x 33.5 x 23.5 cm.

Udhëzime për larjen: Ajrosni pas përdorimit. Lani me ujë të vakët sipas nevojës dhe pak detergjent të butë sipas nevojës. Mos përdorni detergjentë të fortë dhe mos e zhytni qesen në ujë. Rekomandohet tharja me pika (vareni që të thahet menjëherë pas larjes).

Veçoritë e produktit

  • Dimensionet e palosur – Gjatësia: 37 cm, gjerësia: 26 cm, lartësia: 15 cm.
  • Dimensionet e hapura – Gjatësia: 37 cm, gjerësia: 26 cm, lartësia: 30 cm.
  • Materiali – Poliester nga jashtë dhe PEVA kundër ujit nga brenda.
  • Pastrimi – Lani me dorë dhe thajeni me pika. Ventiloni pas përdorimit.
  • Kapaciteti - 21 Litra.
  • Pesha - 724 gram.
  • Ngjyra: Gri me detaje të zeza
  • Dizajn unisex

Informacion shtesë

Ngjyrë

Hiri

Madhësia

21L

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Cooling Bag”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian