MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Përparëse me mëngë të gjata

6+ muaj / Kokos

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Përparsja Twistshake me mëngë të gjata është shoku juaj më i mirë gjatë viteve të foshnjërisë dhe fëmijërisë. Dizajni i përparsës me mëngë të gjatë mbron gjatë momenteve të ngrënies nga njollat dhe janë rezistent ndaj ujit dhe pastrohen lehtë! Përparsja e butë vlerësohet shumë nga prindërit, mund të përdoret që nga koha kur fëmija juaj mund të ulet drejtë deri në kohën në të cilën fëmija juaj ka zotëruar artin e të ngrënit. Ato janë pa PVC dhe miqësore ndaj mjedisit.

Përparsja e butë dhe e rehatshme ka një përshtatje të gjerë që mbulon të dy supet dhe gjoksin, si dhe një xhep të madh përpara për tu mbrojtur nga njollat e ushqimit. E bërë nga poliestëri, CE dhe EN 71 të certifikuar për të garantuar sigurinë e foshnjës tuaj.

Veçoritë e produktit

  • Certifikuar me EN 71 dhe CE
  • E përshtatshëme për përdorim për fëmijë nga 6 muaj
  • 100% poliestër i qëndrueshëm
  • Mund të pastrohet në lavatriçe deri në 30 gradë
  • Rezistent ndaj ujit
  • Dizajn unisex

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kokos

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Long Sleeve Bib”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian