MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Masazhues Unazë me Ujë për Bebe

2 muaj+ / pembe

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

  • Një domosdoshmëri për të gjithë prindërit, foshnjat e të cilëve kanë mishin e dhëmbëve të acaruar! Ftohësi i dhëmbëve Twistshake është i mbushur me ujë, duke e mbajtur atë të ftohtë në mënyrë që mishrat e dhëmbëve të fëmijës tuaj të ndihen të këndshëm dhe të freskët kur dalin dhëmbët e parë. Materiali ka një sipërfaqe me teksturë, duke dhënë një masazh të këndshëm, dhe dizajni në formë grepi e bën unazën e masazhuesit të dhëmbëve të lehtë për t'u mbajtur nga të gjitha këndet. Është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur nga doreza e saj në formë unaze - e përkryer për duart e një foshnjeje. Ruajeni në frigorifer përpara përdorimit. Zgjidhni nga një larmi ngjyrash të bukura!

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA - Produkt me cilësi dhe siguri të lartë për fëmijën tuaj.
  • Sipërfaqe me teksturë për t'i dhënë një masazh të këndshëm mishrave të dhëmbëve.
  • Copë e ftohur që ftoh mirë mishrat që shkaktojnë kruarje.
  • E lehtë në peshë dhe e lehtë për t'u kapur.
  • I përshtatshëm për bebe nga 2 muajsh.
  • Plastika PP & EVA – e bërë me materiale premium.
  • Mos zieni ose sterilizoni.
  • Mos e ngrini, ftoheni vetëm në frigorifer.
  • I sigurt në larës enësh në raftin e sipërm.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Blue, Grey, Pink

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Teether Ring with Water for Baby”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian