MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

2x Lugë ushqyese

4+ muaj / Kaltërt

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

The Twistshake Nut Spoon is the ideal learning tool and perfectly suited to our dishes. Manufactured from soft material that is soft on the baby’s face and gums. Our soft touch finish is soft and ergonomically so your baby has good and consistent control on the spoon. The feeding spoon can be easily cleaned and is safe in the dishwasher. Fits perfectly with the Twistshake item line.

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për ju dhe për fëmijën tuaj.
  • Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për mbajtje më të mirë
  • Dy modele - Për faza të ndryshme të foshnjës suaj
  • Shtresë e rrafshtë - Lehtë për të marrë ushqim
  • E përshtatshme për fëmijë nga 4+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesën e sipërme
  • Plastika - PP dhe TPE - nga materiali premium.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 2x Feeding Spoon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian