MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Biberon Twistshake 2X

0-6 / 6+ mth / pembe & vjollce

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Biberoni Twistshake është krijuar për të qetësuar femijën tuaj. I dizajnuar me katër vrimat të ajrit për të ruajtur lëkuren e fëmijës suaj nga irritimi. Silikoni Twistshake super i butë është favoritë për çdo foshnjë me formën ortodontike siguron një zhvillim të shëndetshëm të dhëmbëve. Biberonët Twistshake janë plotësisht pa BPA, BPS dhe BPF.

Veçoritë e produktit

  • Dy madhësi nga 0+ muaj dhe nga 6+ muaj
  • Silikonë super i butë
  • 4 vrima të ajrit që mbrojnë lëkurën e bebes
  • Zgjedhje të ngjyrave
  • Formë ortodontike
  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - I sigurt për fëmijën tuaj dhe për veten tuaj.
  • Është dizajnuar specifikisht për t'iu përshtatur fëmijës suaj.
  • Mabajtje e Përshtatshme - Ruan integritetin e lëkurës falë katër vrimave të mëdha të ajrit dhe formës së përshtatur në mënyrë perfekte
  • Silikonë shumë i butë, i zgjedhur me kujdes, silikon i rehatshëm për beben tuaj
  • I lehtë për tu përdorur, i dizajnuar në mënyrë perfekte, i lehtë për tu mbajtur dhe kapur.

Informacion shtesë

Mosha

0-6 muaj, 6+muaj

Ngjyrë

Blue, Pink

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 2x Pacifier”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian