MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Twistshake 360 Cup 6+m

6+m / Pink

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Me gotën inovative 360 nga Twistshake, fëmija juaj do ta ketë më të lehtë të pijë në mënyrë të pavarur. Këndi 360 gradë ju lejon të pini nga të gjitha anët, ashtu si një gotë e zakonshme për pije. Është gjithashtu rezistent ndaj rrjedhjeve dhe ka dy doreza me kapje të lehtë. Kupa mban 230 ml dhe është e përshtatshme për fëmijët 6 muajsh e lart.

Veçoritë e produktit

  • Fëmijët mund të pinë nga tërë cepit i filxhanit, 360°
  • Kupa është e përsosur për të mësuar për të pirë në mënyrë të pavarur
  • Dizajn i mbrojtur nga rrjedhjet
  • Doreza anësore - të lehta për t'u kapur për fëmijët e vegjël
  • Pa BPA. I sigurt në enë larëse

Informacion shtesë

Madhësia

230ml

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 360 Cup 6+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian