MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

3x Lugë ushqyese

4+ muaj / Kaltërt

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Lugët ushqyese Twistshake janë ideale për të përveçësuar mënyrën e të ushqyerit të foshnjet. Lugët janë të prodhuara nga materiali i butë i cili është i butë për fytyrën dhe mishin e dhëmbëve te foshnjet. Lugët mund të pastrohen lehtë dhe janë të sigurta në makina për larjen e enëve. Përshtatet në mënyrë të përkryer me linjën e artikujve Twistshake.

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për mbajtje më të mirë
  • Dy modele - Për faza të ndryshme të foshnjës suaj
  • Shtresë e rrafshtë - Lehtë për të marrë ushqim
  • E përshtatshme për fëmijë nga 4+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesën e sipërme
  • Plastika - PP dhe TPE - nga materiali premium.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 3x Feeding Spoon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian