MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

3x Lugë ushqyese

4+ muaj / Hiri

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Lugët ushqyese Twistshake janë ideale për të përvetësuar mënyrën e të ushqyerit tek foshnjet. Lugët janë të prodhuara nga materiali i butë i cili është i përshtatshëm për fytyrën dhe mishin e dhëmbëve tek foshnjet. Lugët mund të pastrohen lehtë dhe janë të sigurta në makina për larjen e enëve. Përshtatet në mënyrë të përkryer me linjën e artikujve Twistshake.

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për mbajtje më të mirë
  • Kokë me kënd - e përkryer për kavanoza apo pjata ushqimore për fëmijë
  • Shtresë e rrafshtë - Lehtë për të marrë ushqim
  • E përshtatshme për fëmijë nga 4+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesën e sipërme
  • Plastika - PP dhe TPE - nga materiali premium.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Grey, Pink, White

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 3x Feeding Spoon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian