MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

3x Lugë ushqyese

4 muaj+ / Pembe

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

The Twistshake angled feeding spoon is developed to fit perfectly in jars and deeper plates. Our soft touch finish is mild and ergonomically so that your toddler gets a good and steady grip on the spoon. The long handle ensureseasy and mess-free access to every baby food-jar.The feeding spoon can be easily cleaned and it is dishwasher-safe.Fits perfectly with Twistshake’s tableware line

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për mbajtje më të mirë
  • Dy modele - Për faza të ndryshme të foshnjës suaj
  • Shtresë e rrafshtë - Lehtë për të marrë ushqim
  • E përshtatshme për fëmijë nga 4+ muaj
  • E sigurt për makina enë larëse – të vendoset në pjesën e sipërme
  • Plastika - PP dhe TPE - nga materiali premium.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Grey, Pink, White

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake 3x Feeding Spoon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian