MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Shishe Kundër Kolikave, 260ml

2+ muaj / E Bardhë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Me një formë dhe dizajn, Twistshake Shishja për Foshnje krijon ndjenjë të këndshme të ushqyerit për foshnjën tuaj. Shishja për foshnje ka një sistem unik për parandalimin e kolikave, e cila karakterizohet me valvul ajri dhe mikser. Lufton kolikun dhe paranadalon ajrin e panevojshëm të arrijë në stomakun e foshnjës suaj. Shishja për foshnje vjen me madhësi të ndryshme kështu që fëmija juaj të rritet me Twistshake: Shishe për foshnje të sapo lindura 180ml, Shishe për foshnje 260ml dhe Shishe për foshnje 330ml. Shishja për foshnje nuk përmban BPA dhe është prej plastike PP e cila garanton siguri dhe cilësi në ktëtë produkt.

Shishja për foshnje Twistshake vjen me një surprizë të këndshme: një enë 100ml në të cilën mund të përgatisni ushqimin për foshnjën tuaj dhe ta merrni me vete. Gjithashtu shërben edhe si një enë perfekte për të mbajtuar ushqimet e foshnjes si frutat dhe perimet, apo edhe formulën e qumshtit.

Me një hapje të gjerë, shishja për foshnje Twistshake është lehtë për tu pastruar dhe rimbushur, ka një dizajn prej plastikës të trashë dhe është shumë lehtë i kapshëm dhe mban nxehtësinë gjatë. Biberoni është i bërë nga silikoni 100% jo toksik dhe një formë të rrumbullakët e cila imiton gjoksin e nënës.

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA - Produkt me cilësi dhe siguri të lartë për fëmijën tuaj.
  • PP plastikë - e bërë nga premium polipropileni.
  • Thithëse/Cucëll – prej silikoni në madhësi M (2+ muaj) me valvul ajri.
  • Mikseri - Bluan çdo përbërje të ngopur të krijuar brenda shishës.
  • Shishe për foshnje Kundër-Kolikave - Sistemi i Twistshake, TwistFlow, parandalon dhimbjet e stomakut përmes valvulës së ajrit dhe mikserit.
  • Enë Intelegjente - Përgatisni ushqime në enën e përshtatshme. Nëse keni më shumë se një ushqim është i përshtatshëm të merret me vete.
  • Hapje e gjerë e qafës së shishes - Lehtë për të pastruar dhe rimbushur.
  • Dizajn ergonomik - e përshtatshme për kapje nga foshnjet dhe fëmijët.
  • E disponueshme me ngjyra të ndryshme - pembe, kaltër, gjelbër, vjollce, hintë, bardhë dhe zezë.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Anti-Colic 260ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian