MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Set i Shisheve e Pembe

Produkt Set

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Set me produktet e nevojshme për fëmjët tuaj duke nisur nga dita e parë e lindjes. I përshtatshëm për fëmijë nga 0 m+. Çmim promocional. Shishe me sistem anti-kolik Twist-rrjedhje, i cili mundëson rrjedhje konstante të qumështit, duke shmangur krijimin e fluskave të ajrit dhe duke parandaluar kolikat e mundshme.

Koka e thithëses së shishës ka formë të ngjashme me formën e gjoksit dhe është 100% silikon. Nuk përmban BPA. Në paketim gjenden 3 madhësi të ndryshme të shisheve: 180 ml, 260 ml, 330 ml.

Squeeze Bags – Qese disa përdorimëshe shtrydhëse për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave. Të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet. Mund të lahen në makinën e enëve dhe mund të vendosen në frigorifer. Në paketim gjenden 6 qese nga 220 ml secila. Biberon 0-6 muaj – Biberonat mashtrues janë me formë ortodontike, prej silikoni. Të përshtatshme për bebe nga 0-6 muajsh. Paketimi përmban 2 biberona të tillë. Biberona 6+ muaj – Biberonat mashtrues me formë ortodontike, prej silikoni. Të përshtatshme për bebe duke nisur nga 6 muaj. Paketimi përmban 2 biberona të tillë. Shishe Mini Cup – Gotë plastike me 2 doreza, e pajisur me një izolues prej silikoni, i cili pengon rrjedhjen edhe nëse shishja kthehet me kokë poshtë. E përshtatshme për fëmijë duke nisur nga 4 muajsh. Kruajtëse dhëmbësh – Kruajtëse dhëmbësh e pajisur me disa ”dhëmbëzime” të cilat masazhojnë lehtësisht mishrat e dhëmbëve. Mund të ruhet në frigorifer, duke siguruar një efekt freskues gjatë përdorimit. Material plastik nga materiali premium. E përshtatshme për bebe nga 2 muaj. Kapëse për biberonin – Kapëse biberoni e cila në njërën anë mban të fiksuar biberonin, kurse në anën tjetër kapet te rrobat e bebes. Praktike në përdorim. Materiali i përdorur është tekstili.

 

 

Veçoritë e produktit

 • Set me 9 produkte kryesore ngjyra e pembe nga 0 m+
 • Pako Oferta Twistshake me Shishe përmban:
 • Shishe Kunder-Kolikave 180ml
 • Shishe Kundër-Kolikave 260ml
 • Shishe Kundër-Kolikave 330ml
 • 6x Çanta Shtrydhëse nga 220ml
 • 2x Biberona 6+ muaj
 • 2x Biberona 0 deri 6 muaj
 • Shishe Mini Cup 230ml
 • Kruajtëse thëmbësh
 • Kapëse për biberon

Informacion shtesë

Pako

Pako

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Bottle Bundle Pink”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian