MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Pjatë e Thellë

6+ muaj / Hiri

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Seritë e reja të pjatave Twistshake janë zhvilluar për ta bërë kohën e ushqyerjës një përvojë më të rehatshme dhe të lumtur. Baza e zgjuar e pjatës ka material anti-rrëshqitës dhe nuk e lë atë të rrëshqet. Kapaku inteligjent, i përfshirë me të gjitha pjatat nga Twistshake, e kthen pjatën në një kuti dreke për udhëtime ose ruajtje të përgjithshme. Dy apo më shumë pjata mund të renditen njëra mbi tjetrën sigurt falë sistemit Twists - klik, dhe zëjnë më pak hapësirë. Forma e të gjitha pjatave është zhvilluar në mënyrë që të përshtatën në mënyrë të përkryer me produktet e të ushqyerjës nga Twistshake. Për një eksperiencë optimale e të ushqyerjës ju duhet të merrni edhe inovacionin ndërkombëtar Shtresën Ngjitëse Click (Click-Mat).

Veçoritë e produktit

  • Without BPS, BPA and BPF – Safe for your child and for yourself
  • Kundër rrëshqitjes -Parandalon rrëshqitjen e pjatës në tavolinë
  • Pjatë e Thellë - Për ushqime të lëngshme apo ushqime pure
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium
  • Mund të futet në mikrovalë dhe të lahet në enëlarëse në pjesën e sipërme të enëlarësit.
  • E përshtatshme për fëmijë nga 6+ muaj.
  • Pjata mund të lidhet lehtë me të gjitha shtresat Click Mat me vetëm një klik. Shtresa ngjitëse e vendosur në tavolinë e bënë pothuajse të pamundshme lëvizjën e pjatës.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Bowl”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian