MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Batanije e Rehatisë

0+ muaj / Elefant

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Batanija komforte e Twistshake është bërë nga materiali rezistent ndaj flakës, dhe për këtë arsye është krejtësisht e sigurt dhe e butë për t'u përdorur për fëmijët nga 0 muaj e tutje. Etiketa e vogël në skajin e elefantit ka vend për emrin dhe numrin e telefonit të fëmijës, në mënyrë që batanija e rehatisë të mund të gjendet sa më shpejt nëse ndodh të humbasë kur ju dhe fëmija juaj jeni në një udhëtim. Batanijet e komoditetit të Twistshake janë gjithashtu të disponueshme si luanë, lepuj dhe qengja, dhe mund t'i gjeni këtu në faqen tonë! Cili do të jetë i preferuari i ri i fëmijës suaj?

Veçoritë e produktit

  • I butë dhe tejet i lehtë me super kualitet me material veluri
  • Detaje të sigurta për përdorim të sigurt
  • I ndërtuar me material rezistent ndaj zjarrit
  • Pa retardantë flakë
  • I aprovuar dhe i shënuar CE sipas EN71
  • Madhësia 30 x 30 cm
  • Hapësirë etiketimi për emrin dhe numrin e telefonit
  • Mund të pastrohet në lavatriçe deri në 40 gradë
  • E përshtatshme për fëmijë 0+ muaj
  • Gjithashtu mund ta gjeni si luan, lepur dhe qingj

Informacion shtesë

Lloji

Teddy Bear, Elephant, Bunny, Lion

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Comfort Blanket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian