MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Batanije e Rehatisë

0+ muaj / Luan

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Batanija komode e Twistshake në formë luani është bërë nga një pëlhurë veluri cilësore në një nuancë të bukur kafe të artë. Materiali është plotësisht rezistent ndaj flakës dhe nuk përmban retardantë flake, kështu që pëlhura është e butë dhe e sigurt. Ka hapësirë ​​në etiketë për të shkruar emrin dhe numrin e telefonit të fëmijës nëse Batanija Patrik Luani lihet ndonjëherë në shesh lojërash ose jashtë në një ekskursion. Për më tepër, të gjitha detajet e vogla të Patrik janë të fiksuara mirë, në mënyrë që të mos ketë rrezik për t'u grisur apo hequr nga fëmija. Batanijet komforte Twistshake janë të përshtatshme si për foshnjat ashtu edhe për fëmijët pak më të rritur dhe janë të miratuara dhe të shënuara me CE sipas EN71.

Veçoritë e produktit

  • Dizajn i lezetshëm në formën e një luani të guximshëm.
  • Projektuar me detaje të sigurta.
  • E bërë me velur super të butë (100% poliestër).
  • Materiali është rezistent ndaj flakës dhe pa retardantë flake.
  • Shënimi CE
  • Testuar EN71
  • Madhësia: 33 x 33 cm
  • Hapësirë etiketimi për emrin dhe numrin e telefonit
  • Mund të pastrohet në lavatriçe deri në 40 gradë

Informacion shtesë

Lloji

Teddy Bear, Elephant, Bunny, Lion

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Comfort Blanket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian