MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Batanije e Rehatisë

0+ muaj / Arushi

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Teddy është shoku më i mirë super i lezetshëm, i cili është gjithmonë i gatshëm të ofrojë ngushëllim dhe mbështetje në të gjitha aventurat e të voglit tuaj që nga koha kur ai ka lindur. Batanija komode Twistshake Teddy është perfekte që fëmija juaj ta ketë në krevat fëmijësh kur pushon ose luan gjatë ditës.

Për të garantuar jo vetëm rehatinë e foshnjës tuaj, por edhe sigurinë e tyre, batanija e rehatisë është bërë vetëm me materialin më të mirë dhe më të fortë. Pëlhura e velurit shumë e butë dhe qetësuese është rezistente ndaj flakës pa ndonjë reterdant flake të shtuar dhe batanija ka certifikatën EN 71.

Për rehati, siguri dhe qetësi të shtuar, batanija vjen në një dizajn dhe madhësi të thjeshtë por shumë funksionale që nuk përfshin asnjë pjesë të lirshme. Batanija është e lehtë për t'u mbajtur dhe gjithashtu ka një etiketë për identifikim më të lehtë në rast se humbet ndonjëherë.

Veçoritë e produktit

  • Certifikuar me EN 71 dhe CE
  • E përshtatshëme për përdorim për fëmijë nga 0 muaj
  • 100% poliestër i qëndrueshëm
  • Material rezistent ndaj flakës pa ndonjë frenues flakë të shtuar
  • Një etiketë e dobishme për emrin dhe numrin e telefonit
  • Mund të pastrohet në lavatriçe deri në 40 gradë
  • Madhësia: 33 x 33 cm

Informacion shtesë

Lloji

Teddy Bear, Elephant, Bunny, Lion

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Comfort Blanket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian