MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Enë Ushqimore me Ndarje

6+ muaj / Hiri

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Seritë e reja të pjatave Twistshake janë zhvilluar për ta bërë kohën e ushqimit një përvojë më të rehatshme dhe të lumtur. Fundi i zgjuar kundër rrëshqitjes parandalon që pllaka të rrëshqasë mbi tryezë. Kapaku i zgjuar, i përfshirë me të gjitha pjatat, e shndërron pjatën në një kuti dreke për udhëtim ose për ruajtje të përgjithshme. Dy ose më shumë pjata mund të vendosen në sajë të funksionit të zgjuar TWISTCLICK dhe ato marrin më pak hapësirë. Forma e të gjitha pjatave është zhvilluar për t’u përshtatur në mënyrë të përkryer me seritë e takëmeve të Twistshake. Për përvojën optimale të ushqimit ju nevojitet shtresa inovative CLICK MAT.

Veçoritë e produktit

  • Pa përmbajtje të BPS, BPA dhe BPF - I sigurt për fëmijën tuaj dhe për veten tuaj
  • Boshti Anti-Rrëshqitës - Parandalon që pjata të rrëshqasë mbi tryezë
  • Pjatë me ndarje - Për rastet kur ushqimi i shijshëm nuk duhet të grumbullohet së bashku
  • Pjate në PP dhe TPE plastikë prodhuar nga materiali premium
  • TWISTCLICK – Me kapakun e zgjuar mund të vendosni pjatat tuaja për udhëtim ose ruajtje
  • I sigurt në mikrovalë dhe i sigurt në enë larëse - vendoseni në ndarjen e sipërme të enë larësës
  • E përshtatshme për fëmijët nga 6 muaj e lartë
  • Pjata mund të lidhet lehtë me të gjitha shtresat Click Mat me vetëm një klik. Shtresa ngjitëse e vendosur në tavolinë e bënë pothuajse të pamundshme lëvizjën e pjatës.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Divided Plate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian