MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Enë Ushqimore me Ndarje

6+ muaj / E Bardhë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Seritë e reja të pjatave Twistshake janë zhvilluar për ta bërë kohën e ushqyerjës një përvojë më të rehatshme dhe të lumtur. Baza e zgjuar e pjatës ka material anti-rrëshqitës dhe nuk e lë atë të rrëshqet. Kapaku inteligjent, i përfshirë me të gjitha pjatat nga Twistshake, e kthen pjatën në një kuti dreke për udhëtime ose ruajtje të përgjithshme. Dy apo më shumë pjata mund të renditen njëra mbi tjetrën sigurt falë sistemit Twists - klik, dhe zëjnë më pak hapësirë. Forma e të gjitha pjatave është zhvilluar në mënyrë që të përshtatën në mënyrë të përkryer me produktet e të ushqyerjës nga Twistshake. Për një eksperiencë optimale e të ushqyerjës ju duhet të merrni edhe inovacionin ndërkombëtar Shtresën Ngjitëse Click (Click-Mat).

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për ju dhe për fëmijën tuaj.
  • Kundër rrëshqitjes - Parandalon rrëshqitjen e pjatës në tavolinë.
  • Pjatë e ndarë - Për rastet kur ushqimet e shijshme nuk duhet të grumbullohen së bashku.
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium
  • TWISTCLICK – Me kapakun inteligjent mund të vendosni enët tuaja për udhëtim ose ruajtje.
  • E sigurt për mikrovalë dhe enë larëse – të vendoset në pjesen e sipërme të enëlarsës.
  • E përshtatshme për fëmijë nga 6+ muaj.
  • Pjata mund të lidhet lehtë me të gjitha shtresat Click Mat me vetëm një klik. Shtresa ngjitëse e vendosur në tavolinë e bënë pothuajse të pamundshme lëvizjën e pjatës.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Divided Plate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian