MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Raft për Tharje

0+ muaj

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Tani Twistshake ofron raftin perfekt për tharje i duhur për shishet e bebes suaj. Dizajni i hapur lejon që ajri të qarkullojë lirshëm në mënyrë që edhe uji brenda shisheve mund të avullohet lehtë. Mund t'i lëvizni krahët individualisht dhe t'i vendosni përsëri

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA, BPS apo BPF.
  • I sigurt për ju dhe beben tuaj
  • Përmban 8 shishe në të njëjtën kohë
  • Ruani hapësirën dhe higjienën

Informacion shtesë

Ngjyra

Aksesorë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Drying Rack”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian