MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Enë për Formulën

0+ muaj / E Bardhë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Ena Intelegjente Twistshake për formulën është ena perfekte e ruajtjes për ushqimin e foshnjës tuaj. Produkti ka një dizajn higjienik me një kapak hermetik që hapet lehtësisht me vetëm një klikim. Brenda kutisë ka një lugë të përfshirë dhe një "kënd inteligjent" që e bën të lehtë marrjen e sasisë së duhur të ushqimit për fëmijën tuaj. Është shumë e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e rekomanduara të ushqyerjes për çdo markë. Përdorimi i më shumë ose më pak pluhur se sa tregohet mund të çojë në dehidrim ose do ta privojë fëmijën tuaj nga ushqimi i duhur. Luga e përfshirë përmban 9,4 ml (afërsisht 4,5 gram pluhur formule).

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për fëmijën dhe veten tuaj.
  • Madhësi praktike - mbanë deri në 1700 ml
  • Hapet lehtë me vetëm një klik.
  • Mbajtëse e zgjuar - luga juaj është gjithmonë afër.
  • Prodhuar nga material premium me plastikë me cilësi të lartë ushqimore AS dhe ABS.
  • Ruajtje higjenike - perfekte për formulën e qumështit apo tërshërën.

Informacion shtesë

Ngjyrë

E bardhë

Madhësia

1700ml

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Formula Container 1700ml White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian