MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Shishe e Izoluar Nxehtë apo Ftohtë

0+ muaj / E Bardhë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Shishja e Izoluar nga Twistshake Nxehtë apo Ftoftë me kapacitet 420 ml është bërë nga çeliku i pandryshkshëm i cilësisë më të lartë. Dizajni i hollë është i përsosur për pijet tuaja dhe e përshtatshme për çantën e gjërave të fëmijës! Mbajini pijet tuaja të nxehta ose të ftohta deri në 10 orë, falë modelit tonë të çelikut inox të dyfishtë. Shishja mbrohet nga një shtresë gome shumë e butë që përshtatet në mënyrë perfekte në dorën tuaj. Hapja e gjerë e bën derdhjen super të lehtë. Lani shishen tuaj të nxehtë ose të ftohtë, përpara përdorimit të parë. Shkundni dhe fshijeni kapakun pas larjes pasi uji mund të grumbullohet brenda kapakut. Mos e ngrini ose mos e përdorni në furrë me mikrovalë.

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA- BPS-, BPF - i sigurt për ju dhe fëmijën tuaj.
  • Madhësia 420 ml kapacitet. Matja e përafërt e brendshme e shishes është 5 cm.
  • Materiali - Çelik inox dhe silikon i përshtatshëm për produkte ushqimore.
  • Të nxehtë ose të ftohtë – Mbani pijet tuaja të nxehta ose të ftohta deri në 10 orë
  • Përdorimi dhe kujdesi – Si shishja dhe kapaku duhet të pastrohen në dorë me shampon të butë

Informacion shtesë

Madhësia

420ml

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Hot or Cold Bottle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian