MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Gotë për Fëmijë 360ml - Kid Cup

12mth+ / Blue

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Twistshake Gotë për fëmijë është përfekt për fëmijët që jane duke mësuar të pinë. Gryka e tij pa gojë dhe e butë mbështet stilin e jetës aktive të fëmijëve. Përzieni frutat dhe manaferrat tuaja të preferuara me ujë dhe tundeni për të krijuar një ujë të shijshëm, të shëndetshëm dhe natyral.

Veçoritë e produktit

  • BPA-, BPS-och pa BPF-I sigurt për fëmijën tuaj dhe veten tuaj
  • Fruta Mikser -Përzieni frutat ose manaferrat tuaja të preferuara dhe ujin, tundeni dhe pyesni veten për shijet fantastike që kanë mbushur pijen tuaj. Të shëndetshëm dhe të shijshëm!
  • fantastic flavors that have filled your drink. Healthy and delicious!
  • Nuk e derdh ujin- në mënyrë që fëmija nuk bënë rrëmujë
  • Mburoja e adaptuar - Mburojë e përshtatur në mënyrë perfekte që i përshtatet çdo foshnjeje.
  • Qafë e gjerë - Dizajni ynë e bën më të lehtë rimbushjen dhe pastrimin.
  • E përshtatshme për fëmijë nga 12+ muaj
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium

Informacion shtesë

Ngjyrë

Blue, Grey, Pink

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Kid Cup 360ml 12+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian