MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Mini Cup 230ml - Mini Gotë

4+m / White

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Twistshake Mini Cup është përfekt për fëmijët që jane duke mësuar të pinë. Gryka e saj dhe thithësja e butë mbështet stilin e jetës aktive të fëmijëve. Doreza që kapet lehtë i lejon të vegjlit tuaj të luajnë pa bërë rrëmujë. Hiqni me lehtësi gomën e silikonit dhe shishja do të ketë një rrjedhje të lirë. Përzieni frutat tuaja të preferuara me ujë dhe tundeni për të krijuar një ujë të shijshëm, të shëndetshëm dhe natyral.

Veçoritë e produktit

  • BPA-, BPS-och pa BPF-I sigurt për fëmijën tuaj dhe veten tuaj
  • Mikser Frutash - Përzieni frutat ose manaferrat tuaja të preferuara me ujin, tundeni dhe shijoni shijet fantastike që kanë mbushur pijen tuaj. Të shëndetshëm dhe të shijshëm!
  • Pa derdhje - në mënyrë që fëmija juaj të mos bëjë rrëmujë
  • Dizenjuar në mënyrë ergonomike - e lehtë për t'u kapur dhe e rehatshme për t'u mbajtur edhe gjatë periudhave më energjike të lojës
  • Qafë e gjerë e shishës – dizajni ynë inteligjent e bën mbushjen dhe pastrimin jashtëzakonisht të lehtë
  • E përshtatshme për fëmijë nga 4+ muaj
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium

Informacion shtesë

Madhësia

230ml

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Mini Cup 4+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian