MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Pjatë Standarde e Rrafshët

6+ muaj / E Bardhë

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Seritë e reja të pjatave Twistshake janë zhvilluar për ta bërë kohën e ushqimit një përvojë më të rehatshme dhe të lumtur. Fundi i zgjuar kundër rrëshqitjes parandalon që pjata të rrëshqasë mbi tryezë. Kapaku i zgjuar, i përfshirë me të gjitha pjatat, e shndërron pjatën në një kuti dreke për udhëtim ose për ruajtje të përgjithshme. Dy ose më shumë pjata mund të vendosen në sajë te funksioni gjenial TWISTCLICK, dhe ata marrin më pak hapësirë. Forma e të gjitha pjatave është zhvilluar për t’u përshtatur në mënyrë të përkryer me setet ushqimore të Twistshake. Për përvojën optimale të ushqimit, keni nevojë për shtresën inovative botëror CLICK-MAT.

Veçoritë e produktit

  • Pa BPA, BPS dhe pa BPF - të sigurta për ju dhe për fëmijën tuaj.
  • Kundër rrëshqitjes - Parandalon rrëshqitjen e pjatës në tavolinë.
  • Pjatë e standarde - Për pjesën tjetër të ushqimit të shijshëm.
  • Plastikë PP dhe TPE i prodhuar nga material premium
  • TWISTCLICK – Me kapakun inteligjent mund të vendosni enët tuaja për udhëtim ose ruajtje.
  • E sigurt për mikrovalë dhe enë larëse – të vendoset në pjesen e sipërme të enëlarsës.
  • E përshtatshme për fëmijë nga 6+ muaj.
  • Pjata mund të lidhet lehtë me të gjitha shtresat Click Mat me vetëm një klik. Shtresa ngjitëse e vendosur në tavolinë e bënë pothuajse të pamundshme lëvizjën e pjatës.

Informacion shtesë

Ngjyrë

Kaltërt, Hiri, Pembe dhe e Bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Plate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian