MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Thithëse e Zgjeruar Kundër Kolikave

4+ muaj/ Thithëse e Zgjeruar

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Thithëka e zgjeruar Twistshake përshtatet në të gjitha shishet e foshnjës së Twistshake. Twistshake Thithëse e Zgjeruar është perfekte në kalimin në gota nga ushqyerja me gji ose shishe. Është pa derdhje,e cila është ideale për të mbështetur jetesën aktive të përditshme të foshnjës. Për t'u siguruar që foshnja mbështetet në mënyrë korrekte, pjesa e poshtme e thithkës është në formë globi dhe e butë.

Veçoritë e produktit

  • Pa - BPA, BPS dhe pa BPF - I sigurt për fëmijën tuaj dhe për veten tuaj.
  • Pa derdhje - perfekte për pamvarësim në ushqyerje dhe në lëvizje.
  • Silikon i butë që fëmija juaj të ndjehet rahat.
  • Përshtatet me të gjitha shishet e bebeve.
  • Silikoni i prodhuar me kujdes dhe super cilësor.
  • Për bebet nga 4+ muaj.

Informacion shtesë

Ngjyrë

E bardhë

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Spout Teat 4+m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian