MË TË SHITURAT

Shishe

Pjata

Batanije

Përparëse

Zgjedhni gjuhën

Set për Ushqyerje e Pembe

Produkt Set 6+ Muaj

Transporti falas për porosi mbi 30 EUR

Pagesë e sigurtë

Transporti brenda 1-2 dite
Transporti brenda 1-2 dite

Përshkrimi i produktit

Qese Rimbushëse Shtrydhëse – Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave. Të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet. Mund të lahen në makinën e enëve dhe mund të vendosen në frigorifer. Në paketim gjenden 6 qese nga 220 ml secila.

Crawler Cup – Shishe plastike, pa doreza, e përshtatshme për fëmijë të cilët kanë mësuar të pijnë vetë. E pajisur me një izoluese silikoni, që nuk lejon derdhjen e lëngut. Shishja është e pajisur me një kapak, i cili nuk lejon kontaminimin e saj. Në pjesën e sipërme të saj gjendet një dorezë, e cila mundëson mbajtjen e shishes me lehtësi. Materiali i përdorur është plastikë rezistente.

Click-Mat Mini + Pjata – është projektuar për t’iu përshtatur karrigeve të fëmijës. Pjata fiksohet në tavolinë, në mënyrë që fëmija juaj të përqendrohet në ngrënje në vend që të ngrihet për të krijuar rrëmujë gjatë ushqyerjës! Shtresa Click-Mat Mini vjen me pjatën e vet standarde e cila përvec që kapet vetëm me një klik në shtresën ngjitëse, ka po ashtu boshtin anti-rrëshqitës për një ushqyerje sa më të rehatshme.

Mësoni Ushqyerjën – Set për ushqyerje komode të shkurtra dhe të lehta, për të ngrënë vetë, për fëmijën tuaj kur fillon të hajë në tryezën e ngrënies. Seti për ushqerje – thikë – piru dhe lugë – kanë një sipërfaqe të butë me prekje dhe një përfundim ergonomik që i jep fëmijës tuaj një kapje më të fortë. Pa BPA.

.

 

Veçoritë e produktit

  • Set me 5 produkte kryesore në ngjyrën e pembe nga 6+ muaj
  • 2 x Përparëse Twistshake
  • 6x Çanta Shtrydhëse nga 220ml
  • Set për Ushqyerje - Luge, thikë dhe piru
  • Shishja Crawler Cup 300ml
  • Clickmat Mini + Plate – Shtresë silikoni me madhësi të vogël e cila ngjitet në tavolinë, sëbashku me pjatën me kapak. Me një klikim të thjeshtë, aktivizohet vakumi nën shtresën e silikonit. Material i klasit të parë – silikon i butë, 100% jo toksik. Madhësia: 31cm x 17cm dhe 430 ml.
  • Nuk përmbajnë BPA - të sigurta për ju dhe fëmijun tuaj.
  • Bib – Gushore plastike, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh. Materiali i përdorur është plastika e butë, por rezistente. Nuk përmban BPA. Paketimi mbanë 2 copë.
  • Mëso Ushqyerjën – Set me lugë, thikë dhe pirun. Mbahen lehtësisht nga fëmijët tuaj. Të buta dhe me fund pak të përkulur që të mos derdhin ushqimin e bebit.
  • Mund të pastrohen në makinën enë larëse në pjesën e sipërme.

Informacion shtesë

Pako

Pako

Komente

Nuk ka ende komente.

Jini i pari që komentoni “Twistshake Tableware Pink”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produkte të rekomanduara

sqAlbanian